רמי לוי בסניף החדש בבאר שבע: סל הקניות יחסוך ללקוחות עשרות אחוזים בכל קנייה

רמי לוי השיק היום את סניף הדגל החדש של רשת "רמי לוי שיווק השקמה" בבאר שבע והכריז שסל הקניות בסניף החדש יחסוך ללקוחות עשרות אחוזים בכל קניה. הסניף החדש של "רמי לוי שיווק השקמה" ממוקם במתחם ביג באר שבע משתרע על שטח של 3,300 מ"ר ויועסקו בו כ-180 עובדים.

רשת "רמי לוי שיווק השקמה" השיקה היום את סניף הדגל בעיר באר שבע במתחם ביג  בשטח של כ-3,300 מ"ר- סניף חדשני , מרווח , נגיש עם חניה תת קרקעית.

רמי לוי עם הרב נחום כהן הרב של הרשת תקעו מזוזה בפתח הסניף , הרב בירך את רמי והצוות להצלחה ולברכה של הסניף שכל צוות הנהלה ושכל לקוחות הרשת וכל עם ישראל. בתום הטקס פצחו בריקוד חסידי.

רמי לוי , והרב נחום כהן בטקס תקיעת המזוזה בסניף באר שבע החדש. צילום: מורג ביטן

בפתיחת הסניף החדש תציע הרשת מאות מבצעים בכל המחלקות וההוזלות ניכרות במגוון של אלפי מוצרים שיתנו ללקוח את סל הקניות הזול ביותר באזור ב"ש והסביבה.

רמי לוי:" הסניף החדש במתחם ביג  יכלול מגוון רחב של מוצרים, מעדניות בשר טרי, דגים טריים וגבינות מכל המותגים המוכרים וכמובן אלפי מוצרים של המותג הפרטי של הרשת – נותנים ללקוח חוויית קנייה ומוצרים איכותיים וחיסכון של עשרות אחוזים בכל קנייה. ואני מזמין את כל תושבי באר שבע והסביבה להנות מחוויית קניה וחסכון עצום בסל הקניות."

רשת רמי לוי הוקמה בשנת 1976, לרשת 56 סניפים בכל רחבי הארץ וממותגת כ"סל הקניות הזול במדינה".