פסטיבל ארטישוק: אמנות, טעימות ופעילויות לכל המשפחה בשוק העירוני בבאר שבע

השוק העירוני בבאר שבע

במהלך חול המועד סוכות יתקיים פסטיבל אמנות בשוק העירוני בבאר שבע – ארטישוק.

במסגרת הפסטיבל, אמנים מקומיים בתחומי הסטריט ארט, גרפיטי, מאיירים, מעצבים גרפיים, קולאז'ים, ארט דירקטורים ומעצבי תפאורה יציגו למשך חול המועד סוכות בלבד את אמנות המופת יוצאת הדופן.

מוזמנים לשיטוט בין החללים בתערוכה לחוות חוויה חדשנית אשר תחשוף אתכם לעולם חדש בתרבות ארט פופולארית, אמנות עכשווית ומודרנית הכוללת אינטראקציה של המבקרים במיצגי וידאו ושימוש בגאדג'טים טכנולוגיים ועתיקים.

ביום שישי בבוקר יתקיים סיור טעימות בשוק, השוק הססגוני בבאר שבע הוא אחד השווקים האותנטיים היחידים בישראל והוא מגלם בתוכו חגיגה ישראלית שלמה של ריחות, צלילים וטעמים. בסיור החוויתי נחוש את המתרחש כיום בשוק, נכיר את הסוחרים, נשמע את הסודות שמאחורי ה"בסטות" ונטעם מהדוכנים המגוונים שברחבי השוק.

שוק באר שבע

השוק העירוני בבאר שבע. צילום: יאיר גולן

ביום א' 26/9  החל מהשעה 18:00 נחתום את התערוכה בערב חגיגי מלא הפתעות, מוסיקה והפעלה לילדים, אוכל רחוב, מאהל בדואי אותנטי ענק ודוכנים מגוונים.

בשעה 18:00 בערב תתקיים פעילות לכל המשפחה  בעקבות ארבעת המינים – משחק חיפוש אינטראקטיבי מבוסס אפליקציה שתישלח למשתתפים מבעוד מועד. המשחק כולל חידות, משחקים, טעימות ומפגשים מעניינים כמו שאפשר רק בשוק. 30 ₪ למשפחה